اعدام ۶۱ نفر دیگر در حویجه توسط داعش/ پنجاه کودک بریتانیایی در اردوگاههای آموزش نظامی داعش+ تصاویر

رسانه های خبری جهان از اعدام ۶۱ نفر دیگر در حویجه توسط تروریستهای داعش و حضور پنجاه کودک بریتانیایی در پادگانهای آموزشی گروه تروریستی داعش خبر دادند.

به گزارش پردیس خبر به نقل از سرویس ترجمه  جوانرود هه وال،  پایگاه بابل ۲۴ در خبری نوشت:  یکی از فرماندهان حشد شعبی در  اعلام کرد که ۶۱ نفر دیگر از شهروندان حویجه توسط تروریستهای داعش اعدام شدند.

 

این فرمانده افزود: پس از خبر دیروز به گروگان گرفته شدن سه هزار نفر از ساکنین حویجه که در حال فرار از این شهر بودند ، امروز شنبه تروریستهای داعش جنایت دیگری را به نمایش گذاشتند و ۶۱ نفر را که در میان آنان چندین زن نیز وجود داشتند، در این شهر اعدام کرد.

 

مراجع اطلاع رسانی اعلام کرده اند که دیروز تروریستهای داعش ۱۲ نفر از شهروندان به گرگان گرفته شده را اعدام کرده است.

 

پنجاه کودک انگلیسی مشغول گذراندن آموزشهای نظامی در مقر های داعش هستند

 

روزنامه ایندیپندنت انگلیسی گزارش داد: نزدیک به ۳۱ هزار زن و دختر داعشی حامله هستند و دست کم پنجاه کودک انگلیسی در مناطق تحت تسلط  گروه تروریستی داعش وجود دارد.

 

بر اساس گزارش این روزنامه انگلیسی ، نیروهای جدید گروه تروریستی داعش کودکان اروپایی هستند که  آمار آنها روز به روز در حال افزایشش است.

 

این روزنامه اشاره کرد: این کودکان اروپایی حاضر در میان تروریستهای داعش تهدیدی برای آینده اروپا بوده و زمانی که از عراق و سوریه به کشورهایشان باز گردند تهدیدی برای امنیت کشورهایشان محسوب شده و در کنار جمع آوری کمک مالی برای تروریستهای داعش جمع می کنند ، باعث انتشار افکار این گروه تروریستی خواهند شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *