فرماندار پردیس:

اعتماد عمومی مردم سرمایه اصلی ما است

فرماندار شهرستان پردیس گفت: اعتماد عمومی مردم که سرمایه اصلی ما است به شدت کاهش پیدا کرده است، مسولین با اخلاق مداری و مدیریت اثر بخش ذهنیت منفی مردم را تغییر بدهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، عبدالعظیم رضایی در نشست اخلاق مدیران که در محل بوستان نورالشهدای پردیس در جوار دو شهید گمنام برگزار شد،اظهار داشت: همه ما موظفیم رفتار و کردار درستی داشته باشیم تا ذهنیت منفی مردم در مورد رفتارهای نادرست مدیریتی تغییر کند.
وی با اشاره به شرایط پیچیده جامعه امروز و نیاز همه مردم به مباحث اخلاقی خاطر نشان کرد: اخلاق ،یکی از گمشده‌های این دوره است.
فرماندار شهرستان پردیس گفت: جامعه ما به واسطه تجربیات خود در ادوار مختلف به همه چیز با تردید نگاه می کند، ما باید خودسازی را از خودمان شروع کنیم در مرحله بعد به فکر بهسازی جامعه باشیم.
رضایی در ادامه تاکید کرد: جلسات اخلاق ویژه مسولین هر دو هفته یکبار در جوار دو شهید معزز گمنام شهر پردیس برگزار می شود و از همه مدیران و مسولین شهرستان درخواست و انتظار دارم که حتما در کلاس‌ها حضور داشته باشند.
جلسات اخلاق را در ادارات برگزار شود
امام جمعه شهر پردیس در این نشست اظهار داشت: به منظور رعایت اصل تکریم ارباب رجوع جلسات اخلاق را در ادارات برگزار کنیم تا میزان نارضایتی مردم از ادارت کاهش پیدا کند.
حجت الاسلام حسین توسلی در ادامه افزود: همه ما نیاز به اخلاقیات داریم ، بخشنامه های زیادی در خصوص رعایت نکات اخلاقی وجود دارد اما اگر افراد از نظر اعتقادی به اخلاقیات پای بند نباشند، بخشنامه و کنترل بیرونی کارمندان بی فایده است، درس اخلاق باید در عمق جان کارمند و مسول تاثیر گذار باشد.
وی در ادامه اظهار داشت: بهره وری ما در ادارات به دلیل فرارکارمندان از کار بسیار پایین است و برگزاری جلسات اخلاق در ادارات شاید این بهره‌وری را افزایش بدهد.
امام جمعه شهر پردیس با تاکید به برگزاری جلسات اخلاق توسط افراد متخصص و کارآزموده خاطر نشان کرد: برگزاری کلاس‌های اخلاق توسط متخصص بر روی تعداد بیشتری از افراد تاثیر گذار خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *