فرماندار پردیس:

اعتبار بیش از سه هزار و پانصد میلیاردی در پردیس هزینه شد

فرماندار شهرستان پردیس از صرف اعتبار بیش از سه هزار و پانصد میلیاردی از تملک دارایی ها و اعتبارات ملی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه همایش اقتصاد مقاومتی و دستاوردهای دولت تدبیر و امید به خبرنگاران گفت: همایش امروز اقتصاد مقاومتی و عملکرد دستگاههای شهرستانی توسط کارگزاران دولت تدبیر و امید بود.

وی با اشاره به اینکه قالب همایش ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته در طول سه سال و چهار ماه اخیر در شهرستان بوده است ادامه داد: در این همایش از فرمایشات جناب حاج میرزایی دبیر مجترم هیئت دولت و دکتر چاووشی معاونت سیاسی امنیتی استانداری تهران و امام جمعه محترم استفاده کرده و چکیده اقداماتی که توسط دستگاهها درچند بخش جمع بندی شده بود بصورت چکیده و مختصر توسط بنده ارائه شد.

عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس اضافه کرد: هدف این بود که بیلانی از عملکرد را خدمت مردم ارائه دهیم ولی متاسفیم که نتوانستیم تمام اقدامات را به تفصیل بیان کنیم.

حیدری خاطر نشان کرد: به دنبال این بودیم که با استفاده از اطلاعات مسوولین بالا دستی، از اقداماتی که در سطح کلان صورت می گیرد بهره مند شویم.

وی افزود: به نظر بنده با شرکت فعالی و منظمی که تمام اقشار مانند کشاورزی، صنعت، صنوف، پارک فناوری، صنایع دانش بنیان، همه اتحادیه ها و فرهنگیان داشتند همایش با کیفیت بسیار خوبی برگزار شد.

فرماندار شهرستان پردیس اظهار داشت: امیدواریم این همایش مقدمه ای برای انجام کارهای اساسی تر و بزرگ تر بشود.

حیدری توضیح داد: اقدامتی که توسط شهرداری ها طی این سه سال در زمینه های مختلف هزینه شده اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان را شامل می شود، که در همایش تنها به بیان آن اکتفا کردیم.

عالی ترین مقام دولتی تاکید کرد: اعتبارات تملک دارایی ها و اعتبارات ملی که به شهرستان اختصاص یافته بود در این چند سال بالغ بر ۳۵۰۰ میلیارد بود که بخش اعظمی از آن به مسکن مهر مربوط می شود.

وی بیان کرد: مسکن مهر یک مشکل اساسی است، متقاضیان زیادی چشم به راه هستند و همیشه مورد توجه رسانه ها و بخش های مختلف خبری قرار گرفته است.

فرماندار شهرستان پردیس توضیح داد: در این دولت بیش از سه هزار میلیارد تومان فقط در شهر پردیس هزینه شده، ساختمانهایی که ساخته شده بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند.

عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس با بیان اینکه، نوید هزار میلیارد اعتبار که دو روز پیش توسط سخنگوی دولت اعلام شد برای ما مسرت بخش بوده و متقاضیان را امیدوار می کند، تشریح کرد: متولیان امر برنامه ریزی می کنند تا با استفاده حداکثری از این بودجه مشکلات پردیس را برطرف کنند.

وی توضیحاتی نیز پیرامون فعالیت بخشهایی مانند کشاورزی، بسیج، صنعت و معدن، شوراهای اسلامی شهر و روستا ها بیان کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *