استقبال پر شور از مسابقات فوتسال جام فجر شهرستان پردیس

پردیس خبر _ هفته دوم رقابت های فوتبالی جام پردیس با حضور رئیس حوزه فرماندار، بخشدار بومهن و رئیس اداره ورزش شهرستان پردیس و شور و هیجان هواداران تیم ها همراه بود.

🔹به گزارش خبرنگار ما از دیدار امروز تیم های فوتسال جام فجر پردیس که به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در سالن امام رضا ع بومهن برپا شده بود، عصر امروز جمعه ۱۴ بهمن تیم های مدعی قهرمانی در مرحله گروهی هفته دوم رقابت های فوتسال جام فجر را با سوت داور آغاز کردند و این دوره از مسابقات با حضور مختاری رئیس حوزه فرماندار، رادیکتا بخشدار بومهن، شادمهر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس همراه بود.

🔹شادمهر رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس در گفتگویی خبری هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را ایجاد نشاط روحی و جسمی در جوانان و ورزشکاران شهرستان اعلام کرد و با اشاره به حضور پرشور تماشاگران و استقبال تیم های فوتسال شهرستان که گواه این امر است، گفت: تمام تلاش ما در اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس ایجاد انگیزه و افزایش روحیه ورزشی میان خانواده‌ها و جوانان است و در این راستا برنامه های متنوعی با حضور هیات های ورزشی برگزار شده است.

🔹همچنین بهنام خادمی از مربیان بنام فوتبال و فوتسال شهرستان پردیس در گفتگو با پردیس خبر طی گزارشی از بازی های انجام شده، گفت: هفته دوم این دوره از مسابقات در ۶ بازی صورت گرفت و تیم‌های مبلمان ثامن، موادغذایی خیری،آوا پروتئین وستاره سرخ حریفان خود را شکست دادند و تیم های یاران اکسین ،املاک داتیس،مسکن فرهنگ و فرتاک به مساوی رضایت دادند.

🔹نماینده اداره ورزش در این مسابقات اعلام کرد: صنایع فلزی تات، آبادگران، اتحاد ومقاومت پردیس مغلوب حریفان خود شدند و از ویژگی های هفته دوم مسابقات استقبال خوب جوانان و هواداران تیم ها در سالن بود که با تشویق های پیاپی خود هیجان بازی ها را دوچندان کردند.

🔹گفتنی است این دوره از مسابقات فوتسال جام فجر درتاریخ ۲۵ بهمن به اتمام می رسد، و درپایان به تیمهای اول تاسوم حکم قهرمانی، کاپ و جوایزی اهدا می شود.

 

🔹با ما همراه باشید…


🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

🔸 آدرس ما در پلتفرم ایتا:

https://eitaa.com/pardiss_khabar

🔸آدرس ما در پلتفرم بله:

https://ble.ir/pardiss_khabarr

🔸آدرس ما در پلتفرم تلگرام :

https://t.me/pardiss_khabar

🔸 آدرس ما در پلتفرم اینستاگرام:

https://instagram.com/pardiss.khabarr


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس