در گفتگو با مسئول بسیج جامعه زنان سپاه پردیس عنوان شد؛

استقبال خوب مردم از نمایشگاه فرهنگی دفاع مقدس در نورالشهدا پردیس

پردیس خبر _ رضوان حسنی مسئول جامعه زنان سپاه شهرستان پردیس درگفتگو با پردیس خبر با اشاره به استقبال خوب شهروندان از نمایشگاه فرهنگی هفته دفاع مقدس در تپه نورالشهدا شهر پردیس گفت: بسیج زنان شهرستان پردیس در کنار نمایش مسیر آسمانی نمایشگاهی برپا کردند که طی آن برنامه های متنوع فرهنگی در خصوص سبک زندگی حضرت زهرا س پرده خوانی؛ نمایش فیلم با دوربین vr و زیارت مجازی و غرفه های مختلف عفاف و حجاب را بهمراه داشت.

🔹وی به غرفه شمیم شهادت در نمایشگاه اشاره‌ کرد و گفت: در این غرفه بازدیدکنندگان با سبک زندگی شهدا آشنا می شوند و در غرفه زن و مقاوت به وضعیت بانوان در زمان جنگ پرداخته می شود.


🔹حسنی همچنین از غرفه های نوگلان عاشورایی نام برد و اظهارداشت: در این غرفه خانواده ها می توانند کودکان خود را جهت نگهداری و یا تماشای نمایش ویژه و نقاشی به مربیان بسپارند.

🔹وی در ادامه تصریح کرد: همچنین در یکی از غرفه ها لوازم التحریر های ایرانی اسلامی هست که بازدیدکنندگان می توانند برای شروع سال تحصیلی خرید کنند.

🔹حسنی در خصوص غرفه شمیم رضوان گفت: مشاوران مرکز شمیم رضوان پردیس برای مشاوره و ارائه راهکارهای مناسب زناشویی و خانواده در این غرفه حضور دارند.

🔹وی در پایان از استقبال خانواده ها از نمایشگاه و برنامه های فرهنگی ارائه شده خبر داد.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:
https://zil.ink/pardiss_khabarr
🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:
http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر
#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس