مراسم استقبال از دانشجویان ترم اول دانشگاه پیام نور پردیس برگزار شد

مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور پردیس در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری، مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور واحد شهر پردیس با حضور مرتضی حیدری فرماندار، حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان، جواد جودکی معاون عمرانی فرمانداری، تیمور تنها رئیس دانشگاه، محمد لاله شهردار پردیس و جمعی از دانشجویانی که برای اولین ترم در دانشگاه پیام نور پردیس ثبت نام کرده اند برگزار شد.

رئیس دانشگاه پیام نور واحد پردیس در ابتدای این جلسه ضمن خیرمقدم به دانشجویان، دانشگاه را محلی برای کسب علم همراه با مهارت های اجتماعی نام برد و گفت: دانشجویانی پس از پایان تحصیلات دانشگاهی موفق هستند که بتوانند مهارت هایی از قبیل شناخت فرصت ها و تهدیدهای جامعه، دوستیابی، مشارکت جویی و بینش اجتماعی را نیز در خود به حد بالایی برسانند.

فرماندار پردیس نیز با خوشامدگویی به دانشجویان گفت: شهرستان پردیس با ظرفیت های بالایی که در زمینه علم و فن آوری، اشتغالزایی و فرهنگی و هنری دارد، نیازمند دانشجویانی است که بتوانند در کنار تحصیل این فرصت ها را شناسایی و مدیران شهرستان را در نیل به اهداف عالیه یاری کنند.

در ادامه کلیپی از امکانات و تجهیزات دانشگاه پیام نور واحد پردیس پخش و بسته های آموزشی برای آشنایی دانشجویان با قوانین دانشگاه و نحوه انتخاب واحد توزیع شد.

در پایان این مراسم از فرماندار و معاون عمرانی وی به دلیل حمایت های موثر از دانشگاه و همچنین از دانشجویان برتر سال گذشته این واحد تجلیل شد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *