از ۷۴ جوان نخبه فرزند کارگر در پردیس تجلیل شد

 از ۷۴ جوان نخبه فرزند کارگر در جریان سمینار دو هزار نفره روانشناسی ورزش در شهرستان پردیس تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، به میزبانی هیئت ورزشهای کارگری شهرستان پردیس و شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس نخستین سمینار روانشناسی ورزش در مجموعه ورزشی شهرداری و با حضور دو هزار نفری جوانان، چراغی رئیس کمیسیون ورزش و شهاب شکاری رئیس کمیسیون عمران شورا شهر پردیس، روساء اتحادیه های صنفی، رئیس اتاق اصناف شهرستان پردیس، نائب رئیس و اعضاء محترم شورا شهر پردیس، مسئولین اداره آموزش و پرورش شهرستان، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان پردیس، نماینده هیات کارگری استان تهران، رئیس اداره ورزش و جوانان، هیات های ورزشی، خبرگزاری صدا و سیما، خبرنگاران، اصحاب رسانه و با سخنرانی دکتر حسن غرایاق زندی عضو هیئت علمی و مدیر گروه روانشناسی ورزش دانشگاه تهران برگزار شد.
این مراسم از ساعت ۱۰ صبح با تلاوت آیات کلام الله مجید و سرود ملی آغاز و سپس بعد از اجرای هنرمندانه گروه سرود منتخب شهرستان پردیس، حسن لاله نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت کارگری شهرستان پردیس در جمع جوانان اظهار داشت؛ مهم ترین هدف ما در آینده، جان بخشی و احیاء ورزش کارگری در مناطق صنعتی شهرستان مثل؛ منطقه صنعتی خرمدشت، جاجرود و … می باشد. در حال حاضر دو سانس ورزشی در رشته های رزمی مختص بانوان و یک سانس در رشته فوتبال مختص آقایان، ویژه خانواده ها و فرزندان کارگر در مجموعه ورزشی شهرداری پردیس دایر کرده ایم، که بانوان و جوانان شهرستان با رعایت قوانین مربوطه و دریافت معرفی نامه از هیات ورزش کارگری شهرستان می توانند از این خدمات به صورت نیم بهاء بهره مند شوند.
رئیس هیات کارگری شهرستان پردیس در خصوص چشم اندازهای امور توسعه و زیربنایی ورزش کارگری، اهداف کوتاه، میان مدت و بلند مدت این هیات اظهار داشت؛ درصدد ایجاد مجموعه ورزشی ویژه کارگران در سطح شهرستان هستیم و امیدواریم با استفاده از نیروی متخصص، شایسته سالاری و جذب اسپانسرهای مربوطه بتوانیم در این مهم موفق عمل نماییم.

وی در پایان با ارائه گزارش عملکرد یک ساله هیات از عوامل اجرایی و همکاری جوانان در خصوص هرچه باشکوه تر برگزار شدن این سمینار قدردانی کرد.
در بخش بعدی گردهمایی جوانان، دکتر حسن غرایاق زندی در خصوص محورهای همایش از جمله روانشناسی انگیزشی در ورزش و نقش ورزش در هویت بخشی و خودباوری جوانان سخنرانی کردند. سپس؛ پس از تجلیل از ستاد برگزاری سمینار و فعالین ورزش کارگری شهرستان از جمله؛ سحر ویلان، میلاد بیانی نیک، نرگس معظمی، محمود تشکری و فاطمه حیدری، آقای یاور اقتداری به اجرای موسیقی حماسی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پرداخت.
همچنین به همت هیات ورزش کارگری و شهرداری پردیس از ۷۴ نفر از دانش آموزان نخبه و جوان فرزند کارگر در شهرستان پردیس تجلیل شد.
سپس احکام ابقاء مسئولیت ارکان هیئت ورزش کارگری شهرستان پردیس، توسط دکتر زارع نماینده محترم هیئت ورزش کارگری استان تهران اهداء و ابلاغ شد. طی این احکام آقای حسن لاله و خانم فاطمه حیدری به عنوان رئیس و نایب رئیس هیئت کارگری شهرستان پردیس مجدداً در سمت خود ابقا شدند.
همچنین، فاطمه حیدری دانش آموخته رشته روانشناسی ورزش و استعداد درخشان دانشگاه سراسری تهران از شهرداری و شورا اسلامی شهر پردیس، اداره آموزش و پرورش شهرستان، اداره ورزش و جوانان شهرستان، مدیران مدارس دوره متوسطه شهرستان و حسن لاله رئیس هیات کارگری، بابت همکاری و حمایت خالصانه و بشر دوستانه آنها تقدیر و تشکر کرد. وی اظهار داشت مهمترین هدف ما از برگزاری این گردهمایی ایجاد انگیزه، خودباوری و هویت بخشی به جوانان در بخش های ورزشی، فرهنگی اجتماعی و پرورشی بود و اینکه از میان این دو هزار جوان چنانچه حتی تعداد کمی از آنها به ورزش و فعالیت سالم روی آورند و کم ترین تاثیری در انتخاب مسیر درست آنها گذاشته باشیم، شاید بخشی از رسالت خود را از برگزاری این سمینار هدفمند کرده ایم.
وی افزود؛ با توجه به فرمایشات مولای موتقیان امام علی (ع) که می فرمایند؛ مراقب افکارت باش که رفتارت می شود، مراقب رفتارت باش که عادت می شود، مراقب عادت باش که شخصیت تو می شود و مراقب شخصیتت باش که سرنوشت تو را رقم خواهد زد، بنابراین پرداختن به علم نوین روانشناسی ورزش و نهادینه کردن آن در میان جوانان در مسیر “عقل سالم در بدن سالم است” با ما همراه خواهد بود.
قهرمان سابق جهان در رشته های رزمی افزود؛
فرزندان و خانواده های محترم کارگران با مراجعه به هیات ورزش کارگری شهرستان، با رعایت قوانین مربوطه و دریافت معرفی نامه از این هیات، می توانند از خدمات ارائه شده توسط هیات بهره مند شوند.
در پایان مراسم، با انجام قرعه کشی به ۲۰ نفر از جوانان حاضر در جمع جوایزی اهداء شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *