از شهر تا ده بومهن/ تمرکز پروژه های عمرانی بومهن کجاست؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر چندی است که با همت و پشتکار شورای اسلامی شهر بومهن، ساخت پروژه های عمرانی مهمی در این شهر آغاز شده است. وارد شهر بومهن که می شوید از پلی به نام شهدای بومهن عبور می کنید که رییس شورای اسلامی شهر بومهن از زیبا سازی این پل […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر چندی است که با همت و پشتکار شورای اسلامی شهر بومهن، ساخت پروژه های عمرانی مهمی در این شهر آغاز شده است.
وارد شهر بومهن که می شوید از پلی به نام شهدای بومهن عبور می کنید که رییس شورای اسلامی شهر بومهن از زیبا سازی این پل و احداث فضای سبز ۵.۳ هکتاری در رمپ و لوپ ورودی شهر خبر داده است.

sardarb sardarb1

طرح ورودی شهر بومهن
هنگام عبور در شهر و پس از گذر از پمپ بنزینی که اعضای شورای شهر احداث آن را پیگیری کردند و سالن اجتماعات ۵۰۰ نفری شهر که مراحل ساخت آن آغاز شده است به نخستین بریدگی شهر بومهن می رسید که سنگ فرش بلوار اصلی شهر فقط در آنجا انجام شده است.
پس از دور زدن مقداری بالاتر از پارک شقایق که فاز دوم آن در سال گذشته احداث و برنامه ریزی ها برای احداث فاز سوم آن آغاز شده است گذر کرده و به بلوار خبرنگار شهید صارمی وارد می شوید.
در انتهای این بلوار و پس از مکانی که قرار است باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری در آن احداث شود، به جاده امام رضا (ع) می رسید.
ساخت این جاده در سال گذشته آغاز شده و قرار است پس از گذشتن از ده بومهن بعنوان کمربند شمالی شهر تا رودهن ادامه پیدا کند، که احداث پل رو گذر رودخانه سیاهرود بعنوان فاز دوم این جاده در برنامه های سال جاری جای گرفته است.
رییس شورای اسلامی شهر بومهن چندی پیش و در جریان بازدید از این پروژه اظهار داشت: انجام روشنایی و همچنین ایجاد فضای سبز اطراف جاده نیز به زودی انجام خواهد شد و با اتمام این مراحل ان شاء ا… عملیات ساخت و ساز آن به پایان خواهد رسید.
مقداری که در این جاده تردد بکنید به پارک باغ چنار می رسید که در ده بومهن احداث شده و مراحل پایانی ساخت خود را طی می کند.

7 6
شاید بتوان از احداث زمین چمن، دیدار هر سه فرماندار شهرستان پردیس با معتمدین و یا مردم بومهن در ده بومهن، ادامه خیابان صنوبر و اتصال آن به بلوار علامه طباطبایی (سپاه) که بعلت تعویض مکان احداث خیابان دارای شاکی می باشد، احداث پارک در خیابان لوران و سه راه باش محله، زیر سازی و آسفالت محوطه امام زاده سلطان مطهر اشاره کرد.
البته پروژه هایی در دیگر نقاط شهر بومهن نیز به اجرا در آمده که بجز آسفالت معابر و جدول گذاریهای سطح شهر، می توان به آسفالت خیابان کربن، احداث پارک شهر آباد، احداث پارک لوران و جایگاه سوخت خیابان عسگری اشاره کرد.
ناگفته نماند که جایگاه سوخت خیابان عسگری از زمان افتتاح تا کنون بسته بوده و تا کنون حتی به یک خودرو هم سوخت رسانی نکرده است.
حالا جای دارد که با مقایسه پروژه های عمرانی انجام شده در ده بومهن و دیگر نقاط این شهر بگوییم: «کاش من هم یک ده بومهنی بودم.»؟
انتهای پیام/