عضو شورای عالی استانها:

از شرکت آزادراه تهران پردیس شکایت می کنم

عضو شورای عالی استانهای کشور اعلام کرد: در صورتیکه شرکت آزادراه تهران – پردیس در مبلغ عوارضی تجدید نظر نکند به نمایندگی مردم از شرکت شکایت می کنم.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، دومین جلسه شورای اداری شهرستان پردیس با ریاست فرماندار و حضور دیگر مسئولین تشکیل شد.
محمد قانبیلی عضو شورای شهرستان پردیس و شورای عالی استانها، از افزایش نرخ عوارض گلایه کرده و خواستار اصلاح آن شد.
وی گفت: طبق قانون افزایش این نرخ نباید بیشتر از ۱۰ درصد باشد اما حدود ۳۰ درصد رشد داشته، در صورتیکه شرکت آزادراه تهران – پردیس در مبلغ عوارضی تجدید نظر نکند به نمایندگی مردم در دیوان عدالت اداری از این شرکت شکایت می کنم.
مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس نیز ضمن گلایه از بروز این موضوع، از مدیر عامل شرکت ازادراه تهران پردیس خواست مراتب اعتراض مردم را به اطلاع مسئولین مربوطه برساند.
وی خاطر نشان کرد: میان گفته های وزیر راه و شهرسازی و اقدامات مشهود، تفاوت وجود دارد که شاید بتوان گفت مسئولین امر به سخنان وزیر عمل نمی کنند.
مدیرعامل شرکت آزادراه تهران پردیس تصریح کرد: میزان افزایش نرخ عوارض ۲۸.۵ درصد بوده که چون سال گذشته افرایش قیمت نداشته ایم این امر اتفاق افتاده است.
وی بیان کرد: ادامه این آزادراه تا بعد از شهر آبعلی بطول ۱۲ کیلومتر، ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که بخش خصوصی تنها در صورت کسب منافع در این زمینه اقدام می کند.
گفتنی است آخرین افزایش قیمت عوارض در حدود یکسال و نیم گذشته اتفاق افتاده و هم اکنون از ۳۵۰۰ تو مان به ۴۵۰۰ تومان رسیده است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه