از اخطار بدون درج در پرونده تا اخراج مدیران متخلف

مدیر کل دفتر هماهنگی هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش گفت: اخطار بدون درج در پرونده، کسر حقوق، تنزل گروه، انفصال از خدمت و اخراج از جمله مجازات‌های اداری برای برخورد با مدیران متخلف می باشد.

به گزارش پایگاه پردیس خبر به نقل از تهران نیوز، علی نقی حصنی مدیر کل دفتر هماهنگی هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش در گفت و گو با پایگاه خبری دانش آموزان گفت: شایع ترین تخلف اداری در آموزش و پرورش دریافت وجوهات غیر قانونی از دانش آموزان است که در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه و یا دریافت گزارش‌های مردمی، این موضوع به طور جدی توسط هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری بررسی شده و بامدیران خاطی برخورد می شود.

وی تصریح کرد: اخطار بدون درج در پرونده، کسر حقوق، تنزل گروه، انفصال از خدمت و اخراج از جمله مجازات‌های اداری برای برخورد با مدیران متخلف می باشد که تشخیص نوع تنبیه بر عهده هیئت صادر کننده رای است.

مدیر کل دفتر هماهنگی هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش با اشاره به تعداد پایین مدارس متخلف در استان تهران گفت: تعداد مدارس متخلف در ایام ثبت‌نام تحصیلی امسال بسیار پایین است اما این تعداد اندک هم نباید وجود داشته باشد و با مدیران این مدارس متخلف برخورد‌های لازم صورت گرفته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *