در راستای برگزاری کارگاه یک روزه صنایع دستی

ارتقاء، توسعه و کارآفرینی در جامعه هدف بهزیستی شهرستان پردیس

پردیس خبر_ در چهارمین روز از هفته میراث فرهنگی، اداره میراث فرهنگی و با مساعدت اداره بهزیستی شهرستان پردیس، کارگاه یک‌روزه مینا کاری با تمرکز بر طرح های الهام گرفته از آثار و ابنیه تاریخی در راستای ترویج فرهنگ و هنر اسلامی ایرانی در مرکز شبه خانواده دخترانه مشیز کوثر ، برگزار نمود.

🔹 خاکپور رییس اداره میراث فرهنگی، هدف از برگزاری کارگاه یک‌روزه را، معرفی این هنر ارزشمند و آموزش به علاقمندان هنرهای دستی، ایجاد کسب کارهای خانگی و ترویج آن به نسل های آینده عنوان نمود.

🔹 رییس اداره میراث فرهنگی، با بیان اینکه میناکاری هنر درخشان آتش و خاک است و به عنوان یکی از صنایع دستی اصیل و زیبا، طرفداران و علاقمندان زیادی را به خود جلب کرده، از فعالیت صنعتگران متبحر این رشته در شهرستان پردیس خبر داد.

🔹 خاکپور تداوم همکاری های مشترک فی مابین میراث فرهنگی و اداره بهزیستی را از منظر بهره گیری از ظرفیت غنی و ارزشمند صنایع دستی در راستای توانمند سازی جامعه هدف بهزیستی و همچنین فراهم نمودن بستر و زیرساخت آموزشی با هدف ارتقاء، توسعه و کارآفرینی در این حوزه را حائز اهمیت بر شمرد و ضمن اعلام آمادگی میراث فرهنگی، خواستار تداوم این همکاری ها گردید.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir