اربعین، صف آرایی سیاسی و دیپلماتیک علیه جریان زر و زور و تزویر است

پردیس خبر _ نماز جمعه شهرستان پردیس به امامت حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان برگزار شد.

🔹طبق این گزارش، نمازجمعه ۱۴۰۱/۶/۱۱ شهرستان پردیس به امامت حجت الاسلام سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس با حضور مردم شریف و ولایتمدار شهرستان در مصلی نماز جمعه (مسجد الغدیر) برگزار شد.

 

🔹 حجت الاسلام حسینی امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه ضمن تسلیت شهادت حضرت رقیه(س)، با تأکید بر یکپارچگی ادیان زیر پرچم محبت امام حسین(ع) در اربعین گفت: احیای راهپیمایی اربعین حسینی رنگ و جان تازه ای به مقوله وحدت مذاهب در اسلام و وحدت ادیان در دنیا داده است.

 

🔹وی راهپیمای میلیونی اربعین، نشاندهنده جلوه مهمی از اسلام ناب محمدی(ص) دانست و گفت: این شاخصه مهم درهم تنیدگی دین و سیاست در دین مبین اسلام است که اربعین، غیر از جلوههای مذهبی، یک صفآرایی سیاسی و دیپلماتیک علیه جریان زر و زور و تزویر در عالم است.

🔹امامجمعه پردیس به برگزاری موفق و مردمی و میلیونی راهپیمایی اربعین اشاره داشت و افزود: مراسم جاماندگان اربعین نیز در شهرستان امسال به طور مفصل و با بیش از ۲۰ موکب از میدان امام خمینی (ره) تا امام زاده سلطان مطهر (ع) به همت مسئولین و نیز مردم و مساجد و ائمه جماعات برگزار خواهد شد.

 

🔹وی به بیانات رهبری در دیدار با اعضای هیئت دولت اشاره داشت و خاطر نشان شد: امید آفرینی، جلب اعتماد مردم، سفرهای استان، سرعت عمل و حضور در محل حوادث طبیعی پیشبینی

نشده به نشانه همدردی دولت با مردم، پرهیز از شرطی کردن کشور، زدوده شدن رقابتهای منفی و مناقشه‌برانگیز در روابط بین قوا که موجب آشفته کردن ذهن مردم میشد، رویکردهای خوب در زمینه سیاست خارجی و فرهنگ، مسئولیت پذیر برخی از توفیقات دولت سیزده هستند.

🔹گفتنی است نمازجمعه امروز با رعایت دستورالعملهای بهداشتی در مصلی نمازجمعه (مسجدالغدیر) اقامه شد و مجری مراسم رضا عبداله بیگی، قاری حاج محمد پلویی، مؤذن عباس الماسیان و مکبر نماز عصر نوجوان محمد نعیمی مقدم از شهرستان پردیس بودند.

🔹همچنین در مراسم امروز بمناسبت شهادت حضرت رقیه س مداحی و روضه خوانی توسط کربلایی رضا عبداله بیگی انجام شد.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس