فرماندار پردیس:

اراضی ورزشی پردیس در آب نمک

فرماندار شهرستان پردیس گفت: بعضی افراد زمین هایی را از شرکت عمران گرفته و آن را در آب نمک خوابانده اند که گران بشود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس صبح امروز در جلسه بررسی و رفع موانع و مشکلات بخش خصوصی ورزش در این شهرستان گفت: انگیزه ای در برخی ها ایجاد شده بود برخی ها زمین هایی را از شرکت عمران گرفته و به قول معروف در آب نمک خوابانده اند که این گران بشود.
عالی ترین مقام دولتی ادامه داد: شاید در محاورات دولتی ها این موضوع بیشتر بزرگ می شود، که می گویند یک سری آمدند اینجا زمین گرفته و دنبال معامله و بهره برداری غیر ورزشی هستند.
وی اضافه کرد: هدفشان این است که زمین قیمت پیدا بکند و آن را بفروشند و سود کمال ببرند.
حیدری با اشاره به آمار اداره ورزش و جوانان شهرستان که در ابتدای جلسه ارائه شد، عنوان کرد: آن چیزی که در این آمار نشان داده شد کمترین رقم خرج شده ۳۰۰ میلیون تومان بود که این نشان از عزم راسخ سرمایه گذار برای تکمیل پروژه دارد.
فرماندار شهرستان پردیس اذعان کرد: خواهش من این است که بخش خصوصی هم از این تفکر بیرون بیاید، زیرا ما باور کرده ایم که باید بخش خصوصی سود ببرد.
عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس تاکید کرد: باید سود ببرد، اگر سود نبرد سرمایه گذاری معنا و مفهومی ندارد.
وی تصریح کرد: اسم این کار خیریه نیست؛ کسانی که می خواهند خیریه بکنند در جای دیگر مسیر باز شده و می توانند این کار را بکنند.
حیدری از زبان یک سرمایه گذار، گفت: من سرمایه را آورده ام اینجا سرمایه گذاری می کنم و از این سرمایه باید عایدات من به دست بیاید و تعارف هم ندارم و اگر غیر از این باشد باید یک مشکل در محاسبات آن سرمایه گذار وجود داشته باشد.
فرماندار پردیس تصریح کرد: عموماً می گوییم این سودی که سرمایه گذاران می برند برد برد است، یعنی از این طرف سلامتی مردم و مسائل اجتماعی مردم را تنظیم می کنند ولی در قدم اول باید سود ببرد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *