ارائه خدمات به واحد‌های تولیدی و صنعتی فقط از طریق سامانه انجام می شود

پردیس خبر_ طبق اطلاعیه صنعت معدن و تجارت ارائه هر نوع خدمات به تولیدی ها و صنعتگران از ابتدای خرداد ماه از طریق ثبت نام در سامانه انجام می شود.

🔹 به اطلاع می‌رساند ارائه هرگونه خدمات به واحدهای تولیدی اعم از صنعتی، معدنی و صنفی از ابتدای خردادماه سال جاری منوط به ثبت نام در سامانه جامع تجارت به نشانی www.ntsw.ir و دریافت کد نقش، ثبت آمار تولید و فروش، درج فاکتور های مربوطه و سایر موارد می باشد.

🔹 قابل ذکر است واحد ها می توانند برای ثبت نام در کلیه قسمت های سامانه جامع تجارت از فیلم های آموزشی و راهنمای هر بخش استفاده نموده و در صورت هرگونه مشکل و دریافت اطلاعات با شماره تلفن پشتیبانی این سامانه (۷۵۴۹۲۰۰۰) تماس حاصل نمایند.

🔹 لازم به ذکر است هرگونه عرضه خارج از شبکه های اعلامی برای کلیه محصولات تولیدی که اطلاعات آن در سامانه جامع انبارها و سامانه جامع تجارت ثبت نگردیده باشد مشمول تعزیر بوده و واحدهای متخلف به مراجع ذیربط معرفی خواهند شد.

🔹 همچنین با توجه به تاکید و دستورالعمل ارسالی وزارت صمت به واحد ها اعلام می گردد که هنگام ثبت نام برای اخذ کد نقش حتماً از کد پستی محل تولید (کارخانه /معدن /کارگاه) استفاده نمایند و از وارد نمودن کد پستی دفتر مرکزی اجتناب شود.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir