اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس مستقل شد

اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس که تا تابستان امسال تحت نظارت اداره آموزش و پرورش شهر تهران اداره می شد، فعالیت خود را بصورت مستقل آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس که پیش از تبدیل شدن این منطقه به شهرستان در شهر بومهن مستقر شده بود، تحت نظارت اداره آموزش و پرورش شهر تهران فعالیت می کرد.

مسوولین امر که از بدو تاسیس شهرستان پیگیر استقرار ادارات مختلف در سطح منطقه و افتتاح ادارات شهرستانی بودند، مستقل شدن این اداره و فعالیت آن در اداره کل شهرستانهای استان تهران را نیز پیگری می کردند، تا اینکه این امر محقق شده و ساختمان جدید این اداره بصورت رسمی افتتاح شد.

مراسم افتتاحیه این اداره با حضور مدیر کل اداره آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، عضو هیت مدیره مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان پردیس، شهردار شهر پردیس و برخی دیگر از مدیران و روسای شهرستان برگزار شد.

حسینعلی سلیمانی فر رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس، در آیین افتتاحیه ساختمان جدید این اداره نیاز شهرستان را سالیانه ۵ مدرسه عنوان کرده و تاکید کرد که سازمان نوسازی مدارس هر دو سال یک مدرسه برای این شهرستان بنا می کند.

dsc_0030 dsc_0035 dsc_0045 dsc_0048 dsc_0050 dsc_0056 dsc_0060 dsc_0014 dsc_0028

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *