تاکید فرماندار پردیس:

ادارات دولتی گزارش اقدامات خود را به اطلاع مردم برسانند

پردیس خبر _ فرماندار پردیس گفت: ادارات و دستگاه های دولتی باید گزارش اقدامات خود را به اطلاع مردم برسانند و لازمه این اطلاع رسانی ارتباط بیشتر با اصحاب رسانه است.

🔹عصر روز گذشته جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست پور ابراهیم فرماندار پردیس در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔹سومین جلسه شورای اداری شهرستان پردیس با حضور مدیران و مسئولان شهرستان همراه بود.

🔹در این جلسه که حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه، گرمابدری فرمانده سپاه، عبدالملکی رئیس داداگستری، شیخ آرانی دادستان حضور داشتند. روسای اداره های آبفا، بهداشت و درمان و کارخانه شهردار پردیس به ارائه گزارشی از اقدات خود و همچنین بیان مشکلات و چالش های پیش روی سازمان تابعه خود پرداختند.

🔹فرماندار پردیس در این جلسه با بیان این موضوع که باید با رویکرد حل مسئله به میدان آمده و موضوعات را مطرح کنید، گفت: مردم باید مسیر تغییرات و حل مشکلات را ببینند و بین مراجعه امروز و دیروزشان تفاوت را حس کنند.

 

🔹پورابراهیم با بیان اینکه نظام مسائل شهرستان احصاء شده و به دنبال نظام حل مسائل شهرستان هستیم گفت: ادارات و نهادها با برگزار جلسات و نشست های ترکیبی علاوه بر حل مشکلات فی مابین بتوانند در تهیه این نظام نامه ما را یاری نمایند.

🔹فرماندار در بخش دیگری از صحبت های خود عنوان کرد ادارات و دستگاه های دولتی می بایست گزارش اقدامات خود را به اطلاع مردم برسانند و لازمه این اطلاع رسانی ارتباط بیشتر با اصحاب رسانه است.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس