در پی بازدیدی سرزده صورت گرفت

اخطار سرپرست شرکت عمران به سازندگان فاز ۸ پردیس

پردیس خبر_ دکتر پیرفرشی امروز بصورت سرزده از فعالیت های عمرانی فاز ۸ بازدید کرد و به بررسی نحوه پیشرفت کار ساخت و سازها پرداخت.

🔹 در پی برگزاری جلسات مفصل با کلیه انبوه‌سازان فاز هشت در هفته گذشته، تمام موضوعات هر پروژه تعیین تکلیف و در توافق با هر سازنده، صورتجلسه مشترک تنظیم شد و پس از تنظیم این صورتجلسات، تمام انبوه‌سازان فازهای مختلف می‌بایست در زمان مقرر به تعهدات خود عمل نمایند و به همان ترتیب نیز پرداخت‌های مالی و تهاترها اجرایی خواهد شد.

🔹 طبق این خبر؛ صورتجلسات تنظیمی بر مبنای زمان‌بندی اجرایی به ویژه تا پایان سال جاری و ماه‌های ابتدایی سال آینده است و برای همه انبوه‌سازان لازم الاجراست.

🔹 به همین منظور و پس از تعیین تکلیف تمام موضوعات در هفته گذشته، از این پس بازدیدهای منظم از پروژه‌ها با محوریت پیگیری صورتجلسات و تعهدات انبوه‌ساز و با حساسیت بیشتر نسبت به گذشته ادامه خواهد یافت.

🔹 در همین راستا صبح امروز در هوای بارانی پردیس دکتر پیرفرشی بازدیدی از آخرین وضعیت پروژه‌ها به عمل آورد و ضمن اخطار به سازندگانی که مطابق به صورتجلسات عمل نکنند، خواستار نظارت دقیق‌تر ناظرین و مهندسین مشاور بر پروژه‌ها شد.

🔹 سرپرست شرکت عمران همچنین به صورت سرزده در دفتر مهندسین مشاور فاز ۸ حاضر شد و روند کار پرسنل مشاور را مورد بررسی قرار داد.

🔹 با اعلام پیرفرشی، وظیفه ذاتی مهندسین مشاور، پیگیری مسائل فنی و نظارت بر اقدامات است و می‌بایست کلیه مشاورین با تمام توان به منظور نظارت دقیق بر اجرای تعهدات سازندگان، پای کار مردم باشند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه