اخذ پایان‌کار و سند تک برگ واحدهای مسکن مهر پردیس انجام می شود

پردیس خبر_ سرپرست شرکت عمران پردیس گفت: با رفع نواقص و اخذ پایان کار پروژه‌ها، در سال جاری شاهد صدور سند تک برگ ده‌ها هزار واحد مسکن مهر پردیس خواهیم بود.

🔹 پیرفرشی سرپرست شرکت عمران پردیس با بیان اینکه ماموریت مهم واحد شهرسازی و املاک تحویل سند تک برگ به متقاضیان تا پایان سال جاری است، گفت: فروش املاک و مستغلات و اراضی یکی از منابع درآمدی شرکت عمران است که باید این ظرفیت‌ها به طور جدی مورد پیگیری قرار گیرد.

🔹 سرپرست شرکت عمران پردیس نیز در نشست اعضای کمیته درآمد شرکت عمران در خصوص راهکارهای تامین مالی پروژه‌های عمرانی به ویژه پروژه مسکن مهر در سال پیش تاکید کرد و افزود: استفاده از ظرفیت پروژه‌های مشارکتی و همچنین فروش عرصه باقیمانده واحدهای مسکن مهر موضوعات مهم دیگری است که باید بدان توجه شود.

🔹 پیرفرشی یادآور شد: در سال گذشته شرکت عمران در حوزه مالی به نقاط مناسبی رسیده که باید در این خصوص سامانه‌های مختلف یکپارچه شود؛ همچنین موضوع ساماندهی مالی که در یک سال اخیر شروع شده، تا پایان خرداد ماه به اتمام برسد تا بتوان پیش بینی‌های دقیقی در این حوزه داشت.

🔹 سرپرست شرکت عمران با تاکید بر پیگیری اخذ پایان کار پروژه‌های مسکن مهر توسط واحد شهرسازی شرکت عمران تصریح کرد: رفع نواقص کلیه واحدهای تحویلی و همچنین کسب تاییدیه‌های لازم توسط شهرداری برای اخذ پایان کار ماموریت مهمی است که شرکت عمران در سال پیش رو دارد.

🔹 گفتنی است با تاکید پیرفرشی، پس از اخذ پایان کارها، وظیفه پیگیری از اداره ثبت اسناد جهت دریافت سند تک برگ واحدهای مسکونی برعهده واحد املاک شرکت عمران است و در این خصوص باید همه عوامل شرکت عمران در سال ۱۴۰۱ همت ویژه‌ای داشته باشند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir