رئیس بسیج مساجد و محلات:

احداث مسجد در مسکن های مهر یک زیر ساخت فرهنگی واجب است

رئیس بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: احداث مسجد در مسکن های مهر یک زیر ساخت فرهنگی واجب است، متولیان امور فرهنگی و مذهبی باید با بهره گیری از کمک های مردمی و سایر سرمایه گذاران این جنس زیر ساختها را در مسکن مهر تقویت کنند.

سردار بهشتی رئیس بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج مستضعفین کشور در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد ساخت مساجد در کشور گفت: این سیاست برپایه پشتوانه ها و حمایت های مردمی پایه گذاری شده است و هر کجا که نیاز مندی باشد باید این نیاز فرهنگی و مذهبی برطرف شود.
وی با تاکید بر اینکه احداث مسجد در مسکن های مهر یک زیر ساخت فرهنگی واجب است، تصریح کرد: متولیان امور فرهنگی و مذهبی باید با بهره گیری از کمک های مردمی و سایر سرمایه گذاران این جنس زیر ساخت ها را در مسکن مهر تقویت کنند.
سردار بهشتی افزود: موج جمعیت با واگذاری مسکن مهر به سمت شهرستانهای دربرگیرنده این پروژه ملی سرازیر می شوند و باید در این مکانها مسجد ساخت تا نیاز معنوی مردم برطرف شود.
رئیس بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج مستضعفین کشور اظهار داشت: سفارش من برای کسانی که اراده آنها بر بنای مسجد است و انگیزه دارند این است که تلاش بکنند تا این نیاز اجتماعی نه تنها در مسکن مهر بلکه در تمام نقاط کشور برطرف شود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *