‍ رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر پردیس خبر داد؛

احداث مرکز اورژانس در شهر پردیس با کمک خیرین حوزه سلامت

‍ رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر پردیس از احداث مرکز اورژانس در شهر پردیس با کمک خیرین حوزه سلامت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، حسینعلی سلیمانی فر در حاشیه نشست احداث یک باب مرکز اورژانس در شهر پردیس با کمک خیرین حوزه سلامت که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا توسلی امام جمعه شهرستان، محمدرضا امامی از خیرین حوزه سلامت، دکتر سیف مدیر اجرایی اورژانس استان تهران، دکتر بسمل مسئول پایگاه های اورژانس تهران، دکتر شایان رئیس مرکز اورژانس شهرستان پردیس و دیگر مسئولان در محل جلسات دفتر امام جمعه پردیس برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه مجموعه شورای اسلامی شهر پردیس پیگیری برای توسعه مراکز درمانی و ارتقای خدمات این حوزه است.

وی ادامه داد: از این رو، از ابتدای سال جاری تا کنون طرح های متعددی در این زمینه برنامه ریزی و اجرا شده که یکی از این امور، بهره گیری از توان مالی خیرین حوزه سلامت در توسعه سخت افزاری مراکز درمانی است.

این مقام مسئول اضافه کرد: از این رو، نشست امروز با حضور مسئولان استانی، شهرستان و شهری و همچنین جناب آقای محمدرضا امامی همسر گرامی بانوی بزرگوار مرحومه نویدی که هر دو این عزیزان از خیرین خوش نام و با سابقه در بخش های مختلف به ویژه حوزه سلامت و مدرسه سازی هستند، برگزار شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر پردیس بیان داشت: بر اساس مصوبات این جلسه مقرر شد تا مسئولان شهرستان پردیس پیگیری های لازم درخصوص برخی مقدمات نظیر زمین مناسب را انجام دهند تا سایر امور در بازدید ها و جلسات آتی نهایی شده و وارد فاز عملیاتی شود.

سلیمانی فر در انتها با اشاره به آیه ۳۲ سوره مائده قرآن کریم خاطرنشان کرد: خداوند متعال در این آیه شریفه می فرمایند که «هر کس نفسی را حیات بخشد (از مرگ نجات دهد) مانند آن است که همه مردم را حیات بخشیده است».

وی تصریح کرد: بنابراین، با توجه به این آیه نورانی، سلامت شهروندان بعنوان یکی مهمترین دغدغه اعضای شورای اسلامی شهر پردیس قلمداد شده و در راستای توسعه آن از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *