اجرای چهارمین تفاهم نامه طرح توانمند سازی صدف در پارک فناوری پردیس

پردیس خبر _ تفاهم نامه طرح توانمند سازی صدف با هدف توانمند سازی دانشجویان به امضا رسید.

🔹به گزارش خبرنگار ما مجتبی جباری‌پور مدیرکل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس درآیین امضای چهارمین دوره طرح توانمند سازی صدف با بیان آغاز چهارمین دوره طرح صدف با مشارکت دانشگاه شهید بهشتی، به ویژگی‌های طرح صدف اشاره کرد و اظهارداشت: بیکاری فارغ التحصیلان و مهاجرت نخبگان دو موضوع بسیار مهم بود که با اجرای طرح صدف در کشور در تلاش هستیم تا حد زیادی به این موضوعات کمک کنیم.

🔹مدیرکل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس افزود: علاوه بر اجرای این طرح در تهران با مشارکت دانشگاه شهید بهشتی، این طرح در ناحیه نوآوری پردیس با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم فناوری پردیس برگزار می‌شود و در ۱۵ استان دیگر نیز با همکاری پارک های فناوری و بنیادهای نخبگان کشور اجرایی خواهد شد.

🔹جباری پور با بیان اینکه یکی از اهداف دیگر این طرح کمک به اکوسیستم فناوری و نوآوری در کشور است، یادآور شد: اجرای طرح صدف در همه رشته‌ها و ویژه فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مستعد است و بزودی این طرح با همکاری آموزش پرورش، ویژه دانش آموزان کشور نیز برگزار می‌شود.

🔹وی همچنین اظهارداشت: حدود ۴۰ درصد دانشجویان طرح توانمندسازی ناحیه نوآوری پردیس وارد شرکت‌های پارک فناوری پردیس شده‌اند.

🔹در پایان این نشست، اعضای دانشگاه شهید بهشتی از فعالیت چند شرکت مستقر در پارک فناوری پردیس بازدید کردند.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس