هر روز تا پایان ماه نزول قرآن

اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان در شهرستان پردیس

پردیس خبر_ گروه بازرسی قرارگاه تأمین امنیت غذایی و بسیج اصناف به صورت مستمر بر بازار اقلام پر مصرف و کالا‌های اساسی مردم نظارت دارد.

🔷 سید محمد قریشی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس در خصوص اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که در ستاد تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی صورت گرفته مشکلی برای توزیع اقلام اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان وجود ندارد.

🔷 قریشی افزود: اقلام مورد نیاز مردم شامل مرغ منجمد، انواع برنج، شکر و تخم مرغ در قالب طرح تنظیم بازار ارائه می شود و طی آن مرغ منجمد با قیمت بیست هزار تومان، برنج هندی با قیمت ۱۸ هزار و پانصد تومان و تخم مرغ با قیمت شانه ای ۴۳ هزار تومان در حال توزیع است.

🔷 وی گفت: اقلام مذکور برای حمایت از مصرف کنندگان تهیه شده و به منظور توزیع عمومی در در غرفه ها و فروشگاه‌های منتخب در اختیار این واحدها قرار گرفته است.

🔷 قریشی با تاکید بر اینکه گروه بازرسی قرارگاه تأمین امنیت غذایی و بسیج اصناف به صورت مستمر بر بازار اقلام پر مصرف و کالا‌های اساسی مردم نظارت دارد، افزود: با فعالیت این قرارگاه در حال حاضر شاهد آرامش نسبی در بازار هستیم.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه