رییس شورای شهر پردیس:

اتوبوسهای جدید وارد ناوگان حمل و نقل می شوند/افرادی از پیمانکار پیشین شیطنت می کنند

رییس شورای شهر پردیس از ورود اتوبوسهای جدید درون شهری و برون شهری به ناوگان حمل و نقل سخن گفته و به شیطنت افرادی از پیمانکار پیشین اشاره کرد.

سید علی موسوی جوردی رییس شورای اسلامی شهر پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر در ارتباط تعویض پیمانکار و استفاده از خودروهای برون شهری در مسیر مترو فرهنگسرا تا پردیس و بالعکس اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری تصمیم به تغییر پیمانکار ارائه دهنده خدمات حمل و نقل عمومی گرفت.
وی افزود: طی این جابجایی طبیعتا چند روزی زمان نیاز است تا شرکت و پیمانکار جدید مستقر شده و نسبت به ارائه خدمات اقدام کند.
موسوی با بیان اینکه معضلاتی بوجود آمده است، تصریح کرد: با توجه به پیگیری دقیق شورا و شهردار طی چند روز گذشته بیش از وجود معضلات فنی و کمبود خدمات، شیطنت برخی افراد مشکلاتی را بوجود آورده است.
رییس شورای اسلامی شهر پردیس گفت: طی پیگیری های شورا و شهرداری از ساعات ابتدایی صبح، بجز روز اول که مقداری تاخیر وجود داشت، مشکل عمده ای رخ نداده است.
وی خاطر نشان کرد: طبق بررسی هایی که انجام دادیم متوجه شدیم افرادی از شرکت پیمانکاری پیشین شیطنت می کنند.
موسوی توضیح داد: روز به روز موضوع حمل و نقل عمومی بهتر شده و اتوبوسهای جدید برون شهری و درون شهری وارد ناوگان حمل و نقل عمومی می شوند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *