اتاق اصناف پردیس باید در دریای متلاطم بازار این شهرستان فعال باشد

رئیس سابق اتاق اصناف کشور گفت: اتاق اصناف شهرستان پردیس به عنوان یک اقدام ضروری در منطقه ای که در آینده بیش از ۶۰۰ هزار جمعیت را در برمی گیرد، باید در دریای متلاطم این منطقه مستقر شود.

قاسم نوده ای فراهانی رییس سابق اتاق اصناف کشور در گفتگو با خبرنگار پردیس خبردر مورد وضعیت اتاق اصناف در پردیس گفت: در زمانی که بنده سکان هدایت اتاق اصناف کشور را بر عهده داشتم راه اندازی اتاق اصناف در شهرستانها به ویژه پایتخت را در دستور کار قرار دادم.

وی در ادامه این مطلب افزود: سیاست فعال سازی اتاق اصناف در شهرستان پردیس نیز در این فهرست قرار داشت و ابلاغیه لازم را به اتاق اصناف استان تهران فرستادم ولی با تغییر مدیریت دیگر به روند این اقدام حیاتی در پردیس بی خبر ماندم.

نوده ای فراهانی با تاکید بر اینکه پردیس به عنوان یکی از شهرستانهای شرقی استان تهران با نوسانات زیادی در بازار مواجه بود، تصریح کرد: اتاق اصناف دست اندازهایی که بخاطر تخلفات در برخی اصناف در بازار پردیس ایجاد شده را از بین خواهد برد.

رئیس سابق اتاق اصناف کشور در خاتمه اظهار داشت: ساماندهی بازار یک ریشه مدیریتی در حوزه صنعت و معدن و تجارت است ولی سر و سامان دادن به ساختار اصناف به شکل مستقل از ابعاد زیر بنایی آن محسوب می شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *