رئیس اتاق اصناف کشور:

اتاق اصناف پردیس امواج موجود در بازار این شهرستان را آرام می کند

رئیس اتاق اصناف کشور گفت: اتاق اصناف پردیس امواج و تلاطم موجود در بازار این شهرستان را با ساماندهی تخصصی و مستقل صنوف مختلف در این منطقه از شرق پایتخت خواهد گرفت.

علی فاضلی رئیس اتاق اصناف کشور در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وجود اتاق اصناف در شهرستان های ایران اسلامی گفت: متاسفانه بخاطر سود جویی های برخی افراد بازار از ساختار متلاطمی برخوردار بوده و از زمانی که اتاق اصناف کشور شکل گرفت، استارت آرام سازی بازار زده شد.
وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: ساماندهی اصناف از جمله اهداف اتاق اصناف کشور در راستای ساماندهی به اصناف با ساختار تخصص است و هر صنف می تواند بصورت مستقل به امور خود رسیدگی کند.
فاضلی با تاکید بر اینکه اتاق اصناف در شهرستانهای تهران به عنوان محور اصلی و کانون امور اقتصادی کشور باید از ساختاری فعال برخوردار باشند، اضافه کرد: شهرستان پردیس به عنوان شهرستان تازه تاسیس از این قائده مستثناء نبوده و از این فهرست خارج نیست.
رئیس اتاق اصناف کشور در خاتمه اظهار داشت: اتاق اصناف پردیس امواج و تلاطم موجود در بازار این شهرستان را با ساماندهی تخصصی و مستقل صنوف مختلف در این منطقه از شرق پایتخت خواهد گرفت.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. مرتضی پاسخ

    کدوم اتاق اصناف بابا دلتون خوشه ها…………..