آیین تجلیل از پرسنل نیروی انتظامی برگزار شد

آیین تجلیل از سبز پوشان نیروی انتظامی توسط شورا و شهرداری بومهن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پردیس خبر مراسم تجلیل از پرسنل نیروی انتظامی و راهور ناجا با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه، دادستان عمومی و انقلاب، فرماندار، فرمانده هان پلیس راه ویژه شرق استان تهران، انتظامی پردیس، سپاه، شهردار و اعضای شورای شهر بومهن، پرسنل نیروی انتظامی و… در یکی از تالارهای این شهر برگزار شد.
بنابراین گزارش این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی کشورمان و خیرمقدم حمید زاهدی عضو شورای شهر و سخنرانی محسن بخششی رئیس شورای اسلامی شهر بومهن آغاز شد.
در ادامه سعید علی بخشی شهردار بومهن بر ضرورت حضور نیروی انتظامی در کشور تاکید و اظهار داشت: شرایط امنیت ایران اسلامی در مقایسه با کشورهای اطرافمان مدیون سبز پوشان نیروی انتظامی، مرزبانان و سایر نیروهای امنیتی است.
وی گفت: در مقیاس کوچکتر در شهرستان پردیس نیروی انتظامی، راهور زحمات زیادی در ایجاد امنیت و رفع گره های ترافیکی داشتند و از امروز همدلی بین شورای شهر، شهرداری و نیروی انتظامی بیشتر خواهد شد.
سپس حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه پردیس ضمن تقدیر از برپا کنندگان این مراسم، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی امسال به ماه محرم متصل شده که این مراسم به همین دلیل کمی زودتر توسط شورای اسلامی برگزار شده است.
نیروی انتظامی، سپاه، ارتش. حفاظت اطلاعات و ارکان دیگر با هدف برقراری امنیت ایجاد شده و سربازان مانند دژ از کشور محافظت می کنند.
وی گفت: اگر این نیروهای خدوم نباشند هیچکس احساس امنیت را درک نخواهد کرد.
توسلی با اشاره به اینکه قبل از انقلاب ناامنی بسیار زیاد بود و ساواک باعث این ناامنی در نقاط مختلف کشور شده بود؛ بیان داشت: در آن زمان نیروهای ساواک با شکنجه شهروندان در دل مردم هراس ایجاد می کردند.
امام جمعه پردیس اظهار کرد: ناامنی را شهروندان کشورهای عراق، سوریه، یمن و… درک می کنند و ما در ایران اسلامی امنیت بالایی را با حضور نیروی انتظامی، پلیس راه، سپاه، ارتش و سربازان گمنام شاهدیم که این باعث فخر ما است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *