با حضور نائب رئیس فدراسیون کاراته

آیین تجلیل از مربیان کاراته شهرستان پردیس برگزار شد

پردیس خبر_ با حضور نائب رییس فدراسیون کاراته کشور و مسئولین شهرستان پردیس از مربیان و برگزیدگان هیات کاراته شهرستان پردیس تجلیل شد.

🔹 به گزارش خبرنگار ما، عصر روز گذشته محسن آشوری نایب رئیس فدراسیون کاراته کشور در شهرستان پردیس حضور یافت و طی مراسم از قهرمانان و مربیان این رشته ورزشی در سالن آمفی تاتر شهرداری پردیس تجلیل شد.

🔹 در این مراسم مسئولین شهرستان پردیس از جمله کریمی صالح معاون سیاسی فرمانداری شهرستان پردیس، کاظم شادمهر رییس اداره ورزش و جوانان، قلعه نوئی رییس تربیت بدنی سپاه، داشخانه رییس هیات ورزش های همگانی، مسئولین و مربیان هیات کاراته شهرستان پردیس و جمعی از چهره های ورزشی شهرستان نیز حضور داشتند.

🔹 نائب رییس فدراسیون کاراته در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات کاراته کاران شهرستان و موفقیت هایی که کسب کرده اند، گفت: رشته کاراته با قدرت و زحمات زیادی که مربیان این رشته ورزشی کشیده اند توانسته قهرمانان خوبی را تقدیم کند و برای سربلندی کشور خود مدال کسب کنند.

🔹 وی در ادامه با بیان اینکه استان تهران برای شهرستان های مختلف تابعه استان و برنامه های قهرمانی کشور و حضور در مسابقات قهرمانی برنامه های زیادی دارد، اظهارداشت: ما شاهد بهبود شرایط تیم ها در سطح کشور هستیم و شهرستان پردیس نیز با چهره های موفقی که دارد شانس حضور در تیم ملی را خواهد داشت و این شرایط براشون فراهم است.

🔹 آشوری افزود: از آنجائیکه پردیس نزدیک پایتخت است شانس حضور در تیم و کسب موفقیت های بالا برای علاقمندان این رشته برایشان فراهم است.

🔹 در پایان این مراسم با حضور دبیر فدراسیون، معاون فرماندار و رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس به مربیان و پیشکسوتان رشته کاراته شهرستان هدایایی تقدیم و از زحمات آنها تجلیل شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir