آیت الله نوری همدانی: امید است مردم به افراد متعهد، انقلابی و آشنا به مشکلات کشور رای دهند/آیت الله مکارم شیرازی: امیدواریم انتخابات سبب ناامیدی دشمنان و شادی دوستان شود

آیات عظام نوری همدانی، مکارم شیرازی با شرکت در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، رای خود را به صندوق‌ سیار شماره ۵۰۵ انداختند.

به گزارش پردیس خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیات عظام نوری همدانی، مکارم شیرازی با شرکت در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، رای خود را به صندوق‌ سیار شماره ۵۰۵ انداختند.

آیت الله نوری همدانی پس از انداختن رای خود گفت: بر همه ما لازم است که برای دخالت در سرنوشت خود و نشان دادن وحدت و قدرت جمهوری اسلام و کوبیدن سیلی محکم بر دهان دشمنان پای صندوق های رای حاضر شویم.

ایشان با بیان اینکه امروز همه با جوش و خروش پای صندوق حضور پیدا می‌کنند افزود: رای دادن ما پاسخ مثبت به آرمان های امام راحل و شهیدان می باشد و امید است مردم ایران و جوانان با حضور خود در صحنه به افراد متعهد، انقلابی و آشنا به مشکلات کشور رای دهند.

این مرجع تقلید جهان اسلام اظهار داشت: امید است ملت ایران با وحدت و همدلی یک حماسه دیگر در تاریخ انقلاب خلق کند.

آیت‌الله مکارم شیرازی در حاشیه شرکت در انتخابات در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا خدا را شاکریم که توفیق داد در انتخابات شرکت کردیم و این انتخابات از نعمت‌های الهی برای مردم ایران است.

مرجع تقلید شیعیان با ابراز “صبح امروز به حرم مطهر حضرت معصومه(س) مشرف شدم و سه دعا کردم” افزود: ابتدا از خداوند خواستم به همه کسانی که در انتخابات شرکت کردند، توفیق دهد و شامل رحمت خداوند شوند.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی گفت: از خداوند خواستم انتخابات به‌گونه‌ای برگزار شود که سبب خوشحالی دوستان و ناراحتی دشمنان شود و بعد از پایان کسانی که انتخاب می‌شوند، توفیق داشته باشند آستین‌ها را بالا بزنند و بهتر از گذشته به مردم خدمت کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *