برگزاری راهپیمایی مردم سنندج علیه آل سعود

آیت‌الله شاهرودی: آل سعود پیرو پیامبر(ص) نیستند/ عربستان اسلام را برای جهان هراس‌ناک کرده است

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آل سعود پیرو پیامبر(ص) نیستند بلکه پیرو محمدبن‌عبدالوهاب هستند و لذا با کسانی که پیرو پیامبر اسلام هستند سر دشمنی دارند.

به گزارش پایگاه پردیس خبر به نقل از دانا؛ آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی ظهر امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی نمازگزارن سنندجی در محکومیت اقدام عربستان در خصوص ممانعت از ورود زائران ایرانی به حرمین شریفین در گفت‌و‌گو با کُردتودی، اظهار داشت: آل سعود صلاحیت مدیریت حریمین شریفین را ندارد و آنچه که امروز اتفاق می‌افتد و آنچه که در حادثه سال گذشته منا اتفاق افتاد بیانگر این بوده که این اتفاقات از سوی عربستان انگار به صورت عمد است.

وی با اشاره به فاجعه سال گذشته منا افزود: عربستان در این فاجعه حتی اجازه نداد که کشورهای دیگر به او کمک کنند و امکانات خود را برای کمک به حادثه‌دیدگان بسیج کنند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: آل سعود پیرو پیامبر(ص) نیستند بلکه پیرو محمدبن‌عبدالوهاب هستند و لذا با کسانی که پیرو پیامبر اسلام هستند سر دشمنی دارند.

آیت الله شاهرودی گفت: عربستان با آنکه ورود صهیونیست‌ها به حرمین شریفین ممنوع است امسال امنیت آنجا را به این رژیم سپرده و اکنون صهیونیست‌ها بیشترین تردد را به عربستان دارند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ابراز داشت: عربستان با مسلمانان در عناد است و هر کشوری را به غیر از خود تکفیر می‌کند و غیرمسلمان به حساب می‌آورد و لذا از کشتن آنها نیز هیچ ابایی ندارد.

وی افزود: آل سعود باید متوجه شود که مسلمانان از آگاهی خوبی برخوردار هستند و ان‌شاءالله مدیریت حرمین شریفین را از دست عربستان بیرون خواهند کشید.

آیت‌الله شاهرودی تصریح کرد: مشارکت تمامی کشورهای اسلامی در اداره حرمین شریفین یک ضرورت است و این موضوع می‌توانست اسلام را باشکوه‌تر به جهان معرفی کند ولی متأسفانه عربستان، اسلام را برای جهان هراس‌ناک کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *