معاون عملیات قرارگاه ثارالله (ع):

آمریکا اگر اولین تیر را شلیک کند، ما آخرین را شلیک خواهیم کرد

معاون عملیات قرارگاه ثارالله (ع) گفت: رئیس‌جمهوری نادان آمریکا بداند اگر اولین تیر را شلیک کرد، ما آخرین را شلیک خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان تهران، سردار ناصر شعبانی شب گذشته در یادواره شهدای والفجر ۸ در مسجد جامع پردیس به مناسبت دهه مبارک فجر اظهار داشت: پس از ۴۰ سال مردم ما همچنان سربلند هستند؛ اگر امروز آرامش داریم، به دلیل این است که امتحان دیروز را خوب پس دادیم.

وی با بیان اینکه رئیس‌جمهوری نادان آمریکا بداند اگر اولین تیر را شلیک کرد، ما آخرین را شلیک خواهیم کرد، گفت: در این ۴۰ مردم ما خوب پیش رفتند؛ شاه پهلوی و پدرش طی سال‌ها بلاهای زیادی سر کشور آوردند.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله (ع) افزود: ارکان انقلاب اسلامی، کتاب آسمانی، مردم و رهبری بودند؛ امام راحل در اوج تنهایی فعالیت علیه رژیم ستمگر شاهنشاهی را آغاز کردند و پس از آن تبعید شدند.

شعبانی ادامه داد: زمانی که کویت نپذیرفت پذیرای امام خمینی (ره) باشد، از امام راحل پرسیدند چه می‌کنید، گفتند سوار بر قایق روی آب‌های آزاد پیام خود را به ملت‌ها می‌رسانم.

وی اضافه کرد: طی این سال‌ها، ما هم پیش‌روندگی و هم پیش‌برندگی داشتیم و برای همین آمریکایی‌ها ناراحت شده‌اند.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله (ع) تصریح کرد: ناراحتی آنها از انرژی هسته‌ای نیست، بلکه می‌گویند ما آینده بشریت خواهیم بود؛ مردم ایران شیعه هستند و زیر بار زور نمی‌روند.

شعبانی اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند از مظلوم دفاع می‌کنیم و بر ظالم می‌تازیم؛ برای همین از هر جنبشی که اسلامی باشد، حمایت می‌کنیم.

وی گفت: در بحرین و کشورهای اسلامی، اگر جنبش‌های اسلامی و مردمی رخ دهد یا حرکات آمریکا و صهیونیست‌ستیزانه رخ دهد، از آنها حمایت می‌کنیم.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله (ع) افزود: امروز سیستم ‌عامل کمونیست منسوخ‌شده و لیبرالیسم را هم ویروس زده؛ اما فکر می‌کنند باز هم می‌توانند پیش بروند و این اشتباه است.

شعبانی ادامه داد: مارکسیسم هم تمام شد؛ اما امروز سیستم‌عامل اسلام در دنیا حرکت می‌کند و تشیع کشتی پیشروی این سیستم است.

وی اضافه کرد: عملیات والفجر و عبور از اروند معجزه و به لطف خون شهدا بود و مقابل درختی که امروز بارور شده، طبیعی است که گیاهان هرز هم بروید.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله (ع) تصریح کرد: در آشوب‌های اخیر، خانواده پهلوی از آشوبگران حمایت‌ کردند؛ پسری که پرچم ایران را آتش زد، طی بازجویی‌ها گفت که دانشجو هستم و در خوابگاه بودم؛ کسی گفت دو میلیون تومان می‌دهم پرچم ایران را پایین بیاوری؛ یک میلیون تومان داد و گفت برو و بیاور و به طمع پول این کار را کردم؛ اما پس از بازگشت آن فرد نبود.

وی گفت: مردم با آشوبگران همراهی نکردند و تنها سه نفر از دستگیرشدگان از شکات مؤسسات مالی و اعتباری بودند.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله (ع) افزود: وقتی تلگرام بسته شد، این قائله‌ها خوابید و با حضور مردم در راهپیمایی محکومیت، حساب کار دست دشمنان آمد و قائله ختم شد.

شعبانی ادامه داد: هشت نفر در کرمانشاه در جایی گرد هم آمده بودند و به خیابان‌ها آمدند و مردم را برای تجمع تحریک کردند؛ اما در زمان دستگیری هم حال مساعد روانی نداشتند.

وی اضافه کرد: ۶ شهید مدافع حرم در پردیس سهم جلوگیری از ورود ناامنی به کشور است که باید قدرشان را بدانیم.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله (ع) تصریح کرد: هدف دشمان بازگرداندن تحریم‌ها بود؛ جنگ تمام شد، اما دفاع هنوز وجود دارد. پردیس حیاط‌خلوت بسیاری از افراد است و در اغتشاشات اخیر بسیاری از تجمع‌کنندگان پردیسی نبودند و برای تحریک مردم آموزش‌دیده بودند.

شعبانی گفت: در سبزوار دو نفر با دلار و یورو مشغول یارگیری بودند و باید مراقب باشیم؛ امسال ۴۰ سال از انقلاب می‌گذرد و جمهوری اسلامی به بلوغ رسیده است و دشمنان از این هراس دارند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *