عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

آلایندگی های زیست محیطی به ساختار غیر استاندارد صنایع مربوط است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی میزان لکه های صنعتی را از مراکز صنعتی غیر مجاز استان تهران کمتر برشمرده و آلایندگی های زیست محیطی را به ساختار غیر استاندارد صنایع مربوط دانست.

حسین گروسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت صنایع در استان تهران گفت: آلایندگی های زیست محیطی در شرق و غرب استان تهران به ساختار غیر استاندارد صنایع در این مناطق بر می گردد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: صنعت نه تنها در کشور بلکه نخست در استان تهران اهرم پیشرفت و توسعه منطقه به شمار می رود و نباید درمان بیماری آن طولانی شود.
گروسی با تاکید بر اینکه لکه های صنعتی کفه ای سبک تر از مراکز صنعتی غیر استاندارد در استان تهران در ترازوی صنعت پایتخت دارند، اضافه کرد: بخشی از صنایع آلاینده زیست محیطی در غرب استان باید ساماندهی شوند و این اقدامات میبایست از جمله سیاست های اولویت دار در مدیریت پایتخت باشد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: شهرستان پردیس نیز از این قائده مستثناء نیست و باید این منطقه نیز در زیر ذره بین ساماندهی صنایع در پایتخت قرار بگیرد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *