آغاز بکار اولین و تنها مدرسه خلاق در شهرستان پردیس

پردیس خبر _ خدمتی ویژه از دانشگاه ازاد اسلامی واحد پردیس، در راستای افزایش توانمندی ها و استعدادهای دانش آموزان شهرستان پردیس با برگزاری کلاس ها و آموزش های متنوع و جذاب در مدرسه خلاق سما پردیس

🔹به گزارش اختصاصی پردیس خبر _ اولین دوره آموزشی مدرسه خلاق سما پردیس با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

🔹مدرسه خلاق سما پردیس زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی در حال برگزار دوره های مهارتی مختلفی در حوزه های متنوعی با موضوع های فنی (آموزش تعمیرات موبایل)، صنایع خلاق و هنری‌ (معرق کاشی، رزین، بازیگری و… )، کلاس های ورزشی (فوتسال، اسکیت و…) میباشد.

🔹در این رابطه سرکار خانم سلطانی، مسئول اجرایی مدرسه خلاق سما پردیس گفت: این دوره ها از آبان ماه سال جاری آغاز شده و برای تداوم آن پس از پایان مرحله ابتدایی در حال برنانه ریزی هستیم.

🔹ایشان در ادامه افزودند: این کلاس ها با توجه به نیازهای شهروندان پردیس و درخواست های این عزیزان برنانه ریزی شده است.

🔹در ادامه وی گفت: مربیان و استاید بکارگیری شده در مدرسه خلاق پردیس از تحصیلات و تخصص های بسیار خوبی در حوزه آموزشی خود بهره مند هستند و تخفیفاتی نیز برای همشهریان فهیم شهرستان پردیس در نظر گرفته شده است.

🔹سلطانی ادامه داد: تمام دوره ها با هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و صدور مدرک معتبر توسط دانشگاه انجام می‌شود.

🔹وی افزود: مدرسه سما پردیس برای اولین بار در شهرستان پردیس راه اندازی شده است و در آینده نزدیک تلاش بر این است تا این دوره ها با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای برگزار گردد و از دریافت مدرک فنی حرفه ای و دانشگاهی بهره مند گردند.

🔹سلطانی گفت: دوره های مهارتی ویژه نظیر حسابداری، نقشه کشی و همچنین طراحی مد و لباس، طراحی رایانه ای، گرافیک و انیمیشن نیز از آموزش های آتی مدرسه خلاق خواهد بود که به صورت حضوری و آموزش برخط و مجازی برای تمامی اقشار اعم از جوانان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار خواهد شد.

نکته حائز اهمیت راه اندازی سامانه آموزشی خواهد بود که در آینده نزدیک توسط دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی خواهد شد که با همکاری و مشارکت یکی از معتبرترین سازمان های هنری و سینمایی کشور به ارائه آموزش و خدمات خواهد پرداخت.

 

🔹با ما همراه باشید…


🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

🔸 آدرس ما در پلتفرم ایتا:

https://eitaa.com/pardiss_khabar

🔸آدرس ما در پلتفرم بله:

https://ble.ir/pardiss_khabarr

🔸آدرس ما در پلتفرم تلگرام :

https://t.me/pardiss_khabar

🔸 آدرس ما در پلتفرم اینستاگرام:

https://instagram.com/pardiss.khabarr


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس