برای جلوگیری از خسارات سیلاب های احتمالی

آزادسازی بستر رودخانه در گلدره انجام شد

پردیس خبر_ با حکم دادستان شهرستان پردیس تخریب چند ملک درحریم رودخانه گلدره که از عوامل خسارات سیل اخیر پردیس بود، انجام شد.

🔹 رادیکتا بخشدار بومهن در گفتگو با پردیس خبر در همین رابطه گفت: بواسطه بارش های اخیر و عدم شرایط مناسب بستر رودخانه ها در گلدره سیلاب منجر به خساراتی شد که با همت شهرداری پردیس، بومهن و شرکت عمران و در اختیار گذاشتن ادوات مناسب به مدت ۵ روز است بصورت جدی با مدیریت بخشداری بومهن و حکم دادستانی بر تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز حریم رودخانه در حال آزادسازی حریم رودخانه هستیم.

🔹 وی افزود: آزادسازی و ایجاد کانال بطول حدود ۷۰۰ متر از عمده ترین کارهای انجام شده ظرف این چند روز بوده تا از سیلاب های احتمالی جلوگیری شود و در اولین فرصت با یک برنامه ریزی مناسب کاری منسجم جهت رفع خسارات بارش های بعدی صورت گیرد.

🔹 بخشدار بومهن در خصوص همکاری دستگاه های خدمات رسان در انجام این مهم گفت: با همکاری مدیران شهری و دستگاه ها و ادارات جهت پیشبرد سریع کار و تأمین ادوات خاکبرداری و تخریب ها و با توجه به خاموشی ها و کابل های آسیب دیده و موارد اینچنینی که در پی سیلاب رخ داده بود همکاری خوبی صورت گرفت.

🔹 وی در پایان گفت: مسیر رودخانه توسط چند تن از سکنه تصرف و بسته شده بود که با دستور دادستان و حضور خودشان ۴ واحد تاکنون رفع تصرف شد و ما تا زمان اتمام آزادسازی کامل بستر رودخانه در منطقه حضور داریم تا این تصرفات بطور کامل رفع شود.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir