با حضور سردار ذوالقدر؛

آئین گرامیداشت هفته بسیج همراه با افتتاح دو مرکز فرهنگی ورزشی و کلنگ زنی ساختمان سپاه

پردیس خبر _ همزمان با هفته بسیج چند پروژه‌ عمرانی با حضور سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران و سایر مسئولان افتتاح شد.

🔹به گزارش خبرنگار ما عصر امروز یکشنبه ششم آذر ماه بمناسبت هفته بسیج مراسم کلنگ زنی ساختمان ستاد ناحیه مقاومت بسیج با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران و مسئولین شهرستانی در شهر پردیس برگزار شد.

🔹در این مراسم معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری، بخشدار پردیس، شهردار بومهن، روسای چندین اداره شهرستان پردیس و جمعی از فرماندهان پایگاه‌های بسیج و سپاه حضور داشتند.

🔹سردار ذوالقدر در این مراسم با تبریک هفته بسیج و قدردانی از زحمات آنها گفت: کار اصلی بسیج، اجتماعی و فرهنگی است همانطور که در همه عرصه ها بسیج توانسته کارهای ارزنده ای انجام دهد.

🔹وی افزود: بسیج یک تفکر، اندیشه و نرم افزار قلبی است که با به جریان افتادن آن تمام کارها خدایی و برای رضای خدا انجام می‌شود و بسیج پاره تن مردم است و مختص سپاه نیست و یک نهاد مردمی است و همه شما مردم خوب و فهیم یک بسیجی هستید.

🔹وی همچنین با اشاره به اغتشاشات اخیر تاکید کرد: امروز جوانان ما در فضای مجازی اسیر شده احد و مشکلاتی که پیدا کردند در این زمان خاص بهمین علت بوده است.

🔹سردار ذوالقدر افزود: دشمنان انقلاب توطئه بزرگی برای نظام پیش بینی کرده بودند که ما را درگیر کوچه و شهرها و اتفاقات اخیر کنند تا حادثه بزرگتری را رقم بزنند که سپاه هوشمندانه عمل کرد و فهمید هدف تجزیه ایران و نقشه سازی برای تبدیل کردن کشور مانند سوریه بوده است.

🔹گفتنی است در ادامه این مراسم دو مجموعه ورزشی و فرهنگی به نام مجموعه ورزشی شهید حجازی و مرکز آفرینش های بسیج شهرستان پردیس در فاز ۳ پردیس افتتاح شد و میزان اعتبار پروژه های امروز بالغ بر صد میلیارد ریال بود.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس